آسان فلش Asus FonePad7 Fe170 K012 ( به ورژن ۲ آپدیت شد)

تماس با پشتیبان

دانلود فایل فلش Asus FonePad7 Fe170 K012

تمامی رام ها و فایل های سایت تست شده هستند و پشتیبانی از تمامی آن ها در سایت انجام می شود.

در این پکیج آموزشی، برای شما رام فایی های عزیز، آسان فلشی را تهیه کرده ایم که انتشار آن، برای اولین بار در جهان می باشد.

این “آسان فلش” انحصاری رام فا بوده Asus FonePad7 Fe170 K012  و به هیچ وجه، در هیچ سایت داخلی و خارجی این فایل یافت نمیشود.

(البته انتظار میرود به زودی در سایت های فارسی زبان شاهد کپی برداری ها غیر قانونی و اخلاقی از فایل خود باشم)

پس از مشکلاتی که در فلش فبلت Asus ZenFone6 برخوردم و پیام های مکرر کاربران نسبت به راهنمایی در فلش تبلت ها و فبلت های ایسوز، بر آن شدیم که نرم افزار های آسان فلشی را کدنویسی کنیم که شما به راحتی و تنها با چند کلیک، تبلت ها و فبلت های خود را فلش نمایید. پس از انتشار موفقیت آمیز نرم افزار آسان فلش Asus ZenFone6 و درخواست کاربران و دوستان عزیز رام فا، بر آن شدیم تا نرم افزار را گشترش داده و برای دیگر مدل های مختلف ایسوز کدنویسی کنیم. و در این پست برای شما رام فایی های عزیز، نرم افزار فلشر Asus FonePad7 Fe170 K012 را آماده کرده ایم.

نرم افزار زیر برای تبلت نام برده طراحی گشته که با کمک این نرم افزار به راحتی میتوانید رام های خود را بر روی تبلت، بدون هیچگونه مشکلی فلش نمایید. همچنین پیشنهاد ما بر این است که رام های خود را از همین سایت تهیه نمایید زیرا نرم افزار های نام برده حتما با رام های موجود در سایت تست شده و جواب میدهد.

توجه کنید! به هیچ وجه آسان فلش های هر مدل دستگاه را روی هیچ مدل دستگاه دیگری آزمایش نکنید.

آموزش استفاده از نرم افزار نیز در فایل PDF بصورت کاملا مرحله به مرحله و تصویری بیان شده که میتوانید به راحتی مراحل را انجام دهید و به نتیجه برسانید.

 

::: خرید این محصول


توجه کنید خرید رام از رام فا بصورت آنلاین بوده و با تمامی کارت های عضو شتاب می توانید نسبت به تهیه محصولات اقدام کنید.

پس از خرید موفق تحویل فایل ها آنی بوده و  لینک دانلود به نمایش در خواهد آمد. همچنین یک رسید خرید نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد که توضیحات مورد نیاز اختصاصی این رام برای شما در آن نوشته شده است.

همواره با عضویت در سایت می توانید با مراجعه به صفحه سابقه خرید نسبت به مشاهده تمامی رام های خریداری شده و در صورت نیاز به دانلود مجدد اقدام کنید.

 

رام های پیشنهادی ما به شما:

  1. آسان فلش Asus ME372CG K00E
  2. آسان فلش Asus FonePad7 Me175 K00Z

 

پشتیبان این محصول : علیرضا جلیلی (مدیر سایت) میباشد

خواهشمندیم تنها در روز های شنبه تا پنج شنبه و ساعات 9 الی 14 و 17 الی 21 تماس حاصل فرمایید

شماره تماس آقای علیرضا جلیلی (مدیر سایت) : 2909 381 0915

نظرات
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )

سوال امنیتی ( به عدد وارد کنید )