دوستان و همکاران عزیز توجه کنید! سایت رام فا با آدرس اینترنتی RomFa.ir هیچ وب سایت مشابهی ندارد و تمام سایت ها با نام های مشابه کاملا غیرقانونی بوده و تحت پشتیبانی تیم فنی رام فا نمی باشد!

یکی از بزرگترین کلاه برداران در این بین سایت Rom-Fa.com بوده که به ارائه رام های مشکل دار، دریافت پول و عدم تحویل رام و رفتار های از این قبیل میپردازد. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

درایور گوشی ها و تبلت های ایسوز

تماس با پشتیبان

حتما پیش آمده که شما نیاز به نصب درایور های گوشی / فبلت و یا تبلت ایسوز خود پیدا کرده باشید و متاسفانه با جستجو در نت فایل متناسب خود را نیافته باشید، در زیر ما برای شما دوستان و هم میهنان عزیز، آخرین آپدیت درایور های ایسوز را که منتشر شده آماده کرده ایم که اگر شما یکی از مشتریان همراه همیشگی ما باشید، و یکی از محصولات آسان فلش ایسوز را تهیه کرده باشید نیاز به این درایور ها خواهید داشت.

توجه کنید با توجه به اینکه ویندوز ۱۰ تازه از راه رسیده است، ممکن است درایور ها روی این نسخه از ویندوز به درستی عمل نکند و ما توصیه شدید داریم که در صورتی که قصد انجام عمیاتی خاص، و بیشتر از استفاده عادی دارید، از ویندوز ۷ استفاده کنید تا به مشکلی بر نخورید.

دانلود

ADB & USB Driver

دانلود

Intel Driver

پشتیبان این محصول : علیرضا جلیلی (مدیر سایت) میباشد

خواهشمندیم تنها در روز های شنبه تا پنج شنبه و ساعات 9 الی 14 و 17 الی 21 تماس حاصل فرمایید

شماره تماس آقای علیرضا جلیلی (مدیر سایت) : 2909 381 0915

Banner_romfa

نظرات
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )

پیوست عکس (JPEG فقط)

Banner_romfa