همانطور که مطلع هستید، رام فا به عنوان برترین وبگاه پارسی زبان فروش رام، به ارائه فروش رام ها و فایل های فلش گوشی ها و تبلت ها در محیطی کاملا امن و آنلاین پرداخت که شیوه پرداخت کارت به کارت و سنتی قدیم را به کلی متحول نمود. این امر تنها با انجام همزمان دو مشخصه امنیت و تحویل آنی فایل ها قابل دستیابی بود که با تلاش شبانه روزی مسئولین سایت، به این امر مهم دست پیدا کردیم.

پس از آن ما اقدام به تهیه هاست دانلود برای مشتریان و دوستان خود کردیم که نتیجه آن، دانلود فایل ها بدون محدودیت سرعت و هدر رفتن زمان با لینک های دانلودی کاملا مستقیم بود.

نتیجه صحت عملکرد سایت و رضایت عمومی کاربران رام فا را مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیک کرد که این نیز، برای اولین بار در تمامی وبگاه ها و سایت ها پارسی زبان این حوزه اتفاق افتاد.

و حالا با شما هستیم با خدمتی بسیار نوین و متتفاوت از رام فا

ضمانت سلامت رام و گارانتی بازگشت وجه، چیزیست که در هیچ سایتی چه داخلی و چه خارجی اتفاق نیفتاده است. اما رام فا، با توجه به نیاز سنجی جامعه و اطمینان به راهی که آن را شروع کرده است، اقدام به این عمل نموده که مطابق بند های زیر می باشد:

۱٫ رام فا تایید می کند تمامی رام های موجود در سایت، دقیقا آنچه معرفی شده بوده و هست.

۲٫ رام فا تضمین می کند رام های موجود در سایت تماما تست شده هستند.

۳٫ رام فا تضمین می کند در صورتی که شما در فلش رام ها مشکل داشتید، در صورت تایید مسئولین سرویس SPNR مبنی بر اینکه رام مشکل دارد و مشکل سخت افزاری از دستگاه نیست، در یک بازه ۷۲ ساعته ابتدا به رسیدگی مشکل پیش آمده و یا ارائه شما رام های مشابه بپردازد و درصورتی که همچنان مشکل وجود داشت، مبلغ پرداخت شده به علاوه هزینه سرویس SPNR به حساب شما استرداد داده شود.

توجه کنید تهیه سرویس SPNR جزو شروط اصلی گارانتی رام هایمان می باشد. همواره در طول ماه تماس هایی داشته و خواهیم داشت مبنی بر عدم سلامت رام و معیوب بودن آن؛ که تا به حال در ۹۵ درصد مواقع پس از تهیه سرویس مشخص شده مشکل تماما از طرف شخص مشتری بوده است. و در کمتر از ۵ دقیقه مشکل برطرف شده است.

درصورتی که از طریق سرویس SPNR مشخص شود مشکل از رام بوده و با دستگاه شما سازگاری ندارد. هزینه رام + هزینه سرویس محاسبه شده و به شما استرداد داده میشود