اندروید ۷ برای تمامی گوشی‌ها گوشیتو نگر دار، اندرویتو ارتقا بده

آسان فلش Asus FonePad7 Fe170 K012 ( به ورژن ۲ آپدیت شد)

تماس با پشتیبان

دانلود فایل فلش Asus FonePad7 Fe170 K012

تمامی رام ها و فایل های سایت تست شده هستند و پشتیبانی از تمامی آن ها در سایت انجام می شود.

در این پکیج آموزشی، برای شما رام فایی های عزیز، آسان فلشی را تهیه کرده ایم که انتشار آن، برای اولین بار در جهان می باشد.

این “آسان فلش” انحصاری رام فا بوده Asus FonePad7 Fe170 K012  و به هیچ وجه، در هیچ سایت داخلی و خارجی این فایل یافت نمیشود.

(البته انتظار میرود به زودی در سایت های فارسی زبان شاهد کپی برداری ها غیر قانونی و اخلاقی از فایل خود باشم)

پس از مشکلاتی که در فلش فبلت Asus ZenFone6 برخوردم و پیام های مکرر کاربران نسبت به راهنمایی در فلش تبلت ها و فبلت های ایسوز، بر آن شدیم که نرم افزار های آسان فلشی را کدنویسی کنیم که شما به راحتی و تنها با چند کلیک، تبلت ها و فبلت های خود را فلش نمایید. پس از انتشار موفقیت آمیز نرم افزار آسان فلش Asus ZenFone6 و درخواست کاربران و دوستان عزیز رام فا، بر آن شدیم تا نرم افزار را گشترش داده و برای دیگر مدل های مختلف ایسوز کدنویسی کنیم. و در این پست برای شما رام فایی های عزیز، نرم افزار فلشر Asus FonePad7 Fe170 K012 را آماده کرده ایم.

نرم افزار زیر برای تبلت نام برده طراحی گشته که با کمک این نرم افزار به راحتی میتوانید رام های خود را بر روی تبلت، بدون هیچگونه مشکلی فلش نمایید. همچنین پیشنهاد ما بر این است که رام های خود را از همین سایت تهیه نمایید زیرا نرم افزار های نام برده حتما با رام های موجود در سایت تست شده و جواب میدهد.

توجه کنید! به هیچ وجه آسان فلش های هر مدل دستگاه را روی هیچ مدل دستگاه دیگری آزمایش نکنید.

آموزش استفاده از نرم افزار نیز در فایل PDF بصورت کاملا مرحله به مرحله و تصویری بیان شده که میتوانید به راحتی مراحل را انجام دهید و به نتیجه برسانید.

 

::: خرید این محصول

==================================

آپدیت:

 

این محصول رام فا به Asus Universal Flasher ارتقا یافته و در آن محصول موجود می باشد

Asus Universal Flasher نرم افزاری حرفه ای برای فلش زدن دستگاه های ایسوز تنها با چند کلیک ساده می باشد که برای اولین بار در جهان توسط تیم تخصصی رام فا کدنویسی و منتشر شد.
با این نرم افزار میتوانید همه تبلت و فبلت های ایسوز که تا بحال منتشر شده رو برای رفع مشکلاتی نظیر هنگ روی آرم، عدم فلش خوردن، از بین بردن ویروس و غیره استفاده کنید.

https://romfa.ir/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D9%84%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%81%D8%A8%D9%84/

‌ پشتیبان این محصول : صادق کمیلی میباشد

پاسخگویی تنها در روز و ساعات کاری شنبه تا پنج‌شنبه و ۹ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ انجام میپذیرد.

لطفا خارج از این بازه ذکر شده به غیر از ارسال نظر در همین پست اقدام به ارسال هیچ پیامک / تماس / تلگرام و غیره‌ای نکنید! 
شماره تماس آقای صادق کمیلی : 3689 676 0903
درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول میتوانید با ارسال نظر خود، ما و دیگران را مطلع کنید
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )