اندروید ۷ برای تمامی گوشی‌ها گوشیتو نگر دار، اندرویتو ارتقا بده

دانلود فایل فلش a088 mainboard v4.0bt 012 maxtab006

تماس با پشتیبان

دانلود رام رسمی و تست شده a088 mainboard v4.0bt 012 maxtab006

برای آموزش فلش و دانلود نرم افزار های مورد نیاز اینجا کلیک کنید.

تمامی رام های سایت تست شده است و همچنین پشتیبانی تمامی رام ها نیز توسط شخص بنده در این سایت انجام میشود.

برای اطلاع از آخرین رام های منتشر شده سایت میتوانید از این لینک استفاده کنید.

به منظور رفاه حال مشتریان،همکاران و دوستان سایت، تمامی لینک های دانلودی، برای همه کاربران ایرانی بدون محدودیت پهنای باند و سرعت و با لینک کاملا مستقیم و قابلیت دانلود مجدد برای همه کاربران عضو و غیرعضو بدون هرگونه تبلیغات اضافه برای شما شروع خواهد شد. این سرویس برای اولین بار در بین تمامی سایت های ارائه رام های کاستوم و فارسی انجام شده است. همانطور که مطلع هستید تمامی سایت های مشابه که رام های بنده رو کپی کرده و در سایت خود به فروش میرسانند، رام ها را بر روی سایت هایی چون UploadBoy و Uplod قرار داده اند که دانلود از این سایت ها با سرعت بسیار پایین و سرشار از پیچیدگی و تبلیغات همراه است.

 امیدوارم مورد توجه و استفاده دوستان و کاربران سایت قرار بگیره

رام در حال آپلود می باشد و به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت

روش خرید ۲: خرید غیر مستقیم؛

مراحل خرید غیر مستقیم: پس از انتقال وجه به شماره کارت ۱۸۳۴ ۱۹۸۱ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ بانک سامان به نام علیرضا جلیلی؛ شماره تراکنش و پیگیری رو به شماره ۲۹۰۹ ۳۸۱ ۰۹۱۵ ارسال کرده و با مشخص کردن رام مورد نظر در پیام، رمز فایل و لینک دانلود حداکثر ظرف مدت ۱۰ دقیقه برای شما ارسال خواهد شد.

تفاوت روش پرداخت۱ ( پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان )  و روش پرداخت۲ ( کارت به کارت ) در سرعت دانلود فایل ها می باشد. در روش پرداخت آنلاین، پس از خرید موفق از درگاه امن بانک سامان، لینک دانلود رام مورد نظر شما بصورت آنی برای شما به نمایش در خواهد آمد و همچنین یک رسید خرید نیز به ایمیلتان ارسال خواهد شد که درصورت بروز هرگونه مشکل، قادر به دانلود مجدد باشید و مهمترین نکته این است که  برای همه کاربران ایرانی بدون محدودیت پهنای باند و سرعت و با لینک کاملا مستقیم دانلود انجام خواهد شد. اما در روش پرداخت۲ شما باید به توضیح بالا عمل نمایید و حداکثر پس از مدت ۱۰ دقیقه لینک دانلود و پسورد برای شما ارسال خواهد شد و نکته ای باید متذکر شوم آن است که سرعت دانلود به این روش بسیار پایین خواهد بود به این دلیل که لینک دانلود رام های به روش مستقیم و غیر مستقیم با یکدیگر متفاوت است

‌ پشتیبان این محصول : صادق کمیلی میباشد

پاسخگویی تنها در روز و ساعات کاری شنبه تا پنج‌شنبه و ۹ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ انجام میپذیرد.

لطفا خارج از این بازه ذکر شده به غیر از ارسال نظر در همین پست اقدام به ارسال هیچ پیامک / تماس / تلگرام و غیره‌ای نکنید! 
شماره تماس آقای صادق کمیلی : 3689 676 0903
درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول میتوانید با ارسال نظر خود، ما و دیگران را مطلع کنید
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )