اندروید ۷ برای تمامی گوشی‌ها گوشیتو نگر دار، اندرویتو ارتقا بده

دانلود رام تبلت دیمو ۵۰۰

تماس با پشتیبان

دانلود فایل فلش تبلت دیمو ۵۰۰

تمامی رام ها و فایل های سایت تست شده هستند و پشتیبانی از تمامی آن ها در سایت انجام می شود.

 

Dimo 500

در این پست قصد داریم هر ۳ رام مورد نیاز برای فلش تبلت Dimo 500 رو قرار بدیم. ممکنه تعجب کرده باشید اما همونطور که گفته شد. برای این تبلت و فلش اون شما نیاز به ۳ رام مختلف خواهید داشت. تبلت های دیمو ۵۰۰  با ۲ بورد به شرح تصویر زیر هستند :

 که مادربورد سمت چپی هم باز با دو رام مختلف فلش میشه چون دو دوربین متفاوت در روی اون قرار میگیره. برای فلش رام برای بورد سمت راستی باید رام با مشخصه : DIMO 701 eng فلش میشه که در حال آپلود می باشد و به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت. اما برای فلش مادربورد سمت چپی ابتدا باید به نوع دوربین قرار گرفته روی این مادربورد دقت کنید. اگر دوربین KYT روی اون قرار داشت رام اول رو دانلود و اگر دوربین قرار گرفته svdf بود، رام دوم رو تهیه کنید.

::: خرید این محصول


توجه کنید خرید رام از رام فا بصورت آنلاین بوده و با تمامی کارت های عضو شتاب می توانید نسبت به تهیه محصولات اقدام کنید.

پس از خرید موفق تحویل فایل ها آنی بوده و  لینک دانلود به نمایش در خواهد آمد. همچنین یک رسید خرید نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد که توضیحات مورد نیاز اختصاصی این رام برای شما در آن نوشته شده است.

پس از خرید تا ۴۸ ساعت میتوانید از لینک دانلودی که به ایمیلتان ارسال شده نسبت به دانلود رام اقدام کنید و پس از آن نیز از قسمت سابقه خرید سایت بدون محدودیت تاریخ لینک شما در دسترس و قابل دانلود است.

همواره با عضویت در سایت می توانید با مراجعه به صفحه سابقه خرید نسبت به مشاهده تمامی رام های خریداری شده و در صورت نیاز به دانلود مجدد اقدام کنید.

 

رام های پیشنهادی ما به شما

  1. رام اصلی دیمو soren1
  2. رام تبلت dimo 900 plus

 

فایل فلش دیمو ۵۰۰, رام رسمی دیمو ۵۰۰, رام دیمو با دوربین kyt, رام دیمو با دوربین svdf, فایل فلش با مادربورد al-a13q8 rev:8.2 2013.05.29, فایل فلش al-a13q8 rev:8.2 2013.05.29, رام رسمی al-a13q8 rev:8.2 2013.05.29, al-a13q8 rev:8.2 2013.05.2,
‌ پشتیبان این محصول : سعید محمدی (همکار رام فا) میباشد

پاسخگویی تنها در روز و ساعات کاری شنبه تا پنج‌شنبه و ۹ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ انجام میپذیرد.

لطفا خارج از این بازه ذکر شده به غیر از ارسال نظر در همین پست اقدام به ارسال هیچ پیامک / تماس / تلگرام و غیره‌ای نکنید! 
شماره تماس آقای سعید محمدی (همکار رام فا) : 0028 002 0913
درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول میتوانید با ارسال نظر خود، ما و دیگران را مطلع کنید
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )