اندروید ۷ برای تمامی گوشی‌ها گوشیتو نگر دار، اندرویتو ارتقا بده

رفع مشکل عدم دریافت بلوتوث تبلت های چینی

تماس با پشتیبان

مطمئنا اگر شما قدری آشنایی بیشتری با تبلت ها داشته باشید و علاوه بر تبلت های معمولی همچون لنوو و ایسوز سمت تبلت های چینی رفته باشید، متوجه خواهید شد که از سیپیو های Allwinner، سری های A10 و A13 عدم توانایی در دریافت فایل های APK از طریق بلوتوث دارند.

ما امروز فایل پچی را تهیه کرده ایم که با انجام آن خواهید توانست مشکل عدم دریافت بلوتوث تبلت های چینی که پردازنده آن ها این دو مدل باشد را رفع کنید.

برای استفاده تنها کافیست تیک USB Debugging را فعال کنید و پس از اکسترکت کردن فایل پج ما، روی فایل RomFa.ir کلیک کنید تا همه چی بطور اتوماتیک و بدون دخالت شخص سومی انجام شود.

برای مشاهده لیست تمامی رام های فارسی موجود در سایت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آموزش فلش رام های رسمی سایت اینجا کلیک کنید 

Yahoo ID : Alireza.Jalilii@yahoo.com

Call : ۰۹۱۵ ۳۸۱ ۲۹۰۹ (تنها در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید)

روش خرید ۱: خرید مستقیم از پایانه فروش آنلاین بانک سامان:

روش خرید ۲: خرید غیر مستقیم؛

مراحل خرید غیر مستقیم: پس از انتقال وجه به شماره کارت ۱۸۳۴ ۱۹۸۱ ۸۶۱۰ ۶۲۱۹ بانک سامان به نام علیرضا جلیلی؛ شماره تراکنش و پیگیری رو به شماره ۲۹۰۹ ۳۸۱ ۰۹۱۵ ارسال کرده و با مشخص کردن رام مورد نظر در پیام، رمز فایل و لینک دانلود حداکثر ظرف مدت ۱۰ دقیقه برای شما ارسال خواهد شد.

تنها تفاوت روش پرداخت۱ (پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان)  و روش پرداخت۲ (کارت به کارت) در سرعت دانلود فایل می باشد. به این دلیل که در روش پرداخت۱ پس از پرداخت موفق، لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد اومد و همچنین یک فاکتور خرید(حاوی لینک دانلود)نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد که لینک ها بسیار پرسرعت بوده و محدودیت سرعت برای آن وجود ندارد، درحالی که به روش پرداخت۲ لینک دانلود از سایت آپلود بوی می باشد که سرعت دانلود پایینی نسبت به لینک های دانلود از خرید مستقیم خواهد داشت.

‌ پشتیبان این محصول : صادق کمیلی میباشد

پاسخگویی تنها در روز و ساعات کاری شنبه تا پنج‌شنبه و ۹ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ انجام میپذیرد.

لطفا خارج از این بازه ذکر شده به غیر از ارسال نظر در همین پست اقدام به ارسال هیچ پیامک / تماس / تلگرام و غیره‌ای نکنید! 
شماره تماس آقای صادق کمیلی : 3689 676 0903
درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول میتوانید با ارسال نظر خود، ما و دیگران را مطلع کنید
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )