اندروید ۷ برای تمامی گوشی‌ها گوشیتو نگر دار، اندرویتو ارتقا بده

نرم افزار حل مشکل دوربین برای تبلت های با cpu a10 a13

تماس با پشتیبان

نرم افزار حل مشکل دوربین برای تبلت های با cpu a10.a13
گاهی اوقات به علت تعدد مدل تبلتهای چینی در بازار ایران هنگامی که یک تبلت با CPU A10 یا CPU A13 نیاز به فلش داشته باشد، تعمیر کار مجبور به استفاده از رامهای مشابه جهت فلش کردن تبلت می باشد که همین امر موجب مشکلاتی نظیر عدم کارکرد تاچ، وای فای، دوربین و… می شود.

از جمله مشکلات شایع، عدم کارکرد دوربین بعد از فلش تبلت با سی پی یو A10, A13 می باشد، که برای حل این مشکل بنده نرم افزاری را آماده کرده ام که با تغییر دادن ماژولهای دوربین به شکل نرم افزاری، باعث می شود تا نرم افزار تبلت، دوربین را شناسایی کند. در ضمن این برنامه قابلیت Revert تصویر دوربین را به شکل افقی یا عمودی نیز دارد، یعنی اگر تصویر دوربین شما به صورت افقی یا عمودی برعکس باشد با این نرم افزار می توانید آنرا ترمیم کنید. این برنامه کاملا تست شده می باشد. فقط به نکات زیر توجه کنید:

۱- این نرم افزار فقط روی سی پی یوهای A10, A13 کار می کند(ما معمولا روی تبلتهای دیگر مانند A23, MTK مشکل نرم افزاری دوربین نداریم)

۲- اگر از ویندوز XP قدیمی استفاده می کنید ابتدا باید dotnetfx2.0 را که داخل پوشه برنامه وجود دارد را نصب نمایید، سپس می توانید از برنامه استفاده کنید.

۳- به علت اینکه دوربین های به کار رفته روی تبلتهای چینی بسیار متنوع می باشد این برنامه قادر خواهد بود دوربین ۸۰ درصد از این تبلتها را ترمیم کند نه همه ی تبلتها را.

۴- دقت کنید که همه ی برنامه های مربوط به فلش تبلت که روی کامپیوتر نصب هستند ببندید (اگر لازم شد کامپیوتر را ریست کنید یا از طریق Task Manager سربرگ Processes آنها را ببندید تا خللی در روند کار ایجاد نکنند)

Email :mohammadi927@yahoo.com
Tell :۰۹۱۳۰۰۲۰۰۲۸

‌ پشتیبان این محصول : سعید محمدی (همکار رام فا) میباشد

پاسخگویی تنها در روز و ساعات کاری شنبه تا پنج‌شنبه و ۹ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ انجام میپذیرد.

لطفا خارج از این بازه ذکر شده به غیر از ارسال نظر در همین پست اقدام به ارسال هیچ پیامک / تماس / تلگرام و غیره‌ای نکنید! 
شماره تماس آقای سعید محمدی (همکار رام فا) : 0028 002 0913
درصورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول میتوانید با ارسال نظر خود، ما و دیگران را مطلع کنید
دیدگاه شما

نام

ایمیل

سایت( اختیاری )