رام فا – اولین و برترین وب سایت ارائه رام های رسمی و غیر رسمی (کاستوم) اندروید می باشد که از سال ۱۳۹۳ شروع به خدمت رسانی به هم میهنان عزیز نموده است.
خدماتی که رام فا از شروع فعالیت خود به ارائه آن‌ها پرداخت، درنوع خود و برای سال های شروع آن به قطع جزء اولین نوآوری‌ها در بین وب سایت ها بوده و می باشد.

خدماتی که رام فا از ابتدای فعالیت به انجام آن مبادرت ورزیده به شرح زیر است:

۱- ضمانت سلامت رام ها و گارانتی بازگشت وجه. (برای مطالعه بیشتر کلیک کنید)

۲- دریافت و فعال سازی گواهی SSL به منظور افزایش امنیت سایت و جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی. (به قفل سبز رنگ، عبارت https بجای http و نوشته Secure قبل از آدرس سایت دقت کنید)

۳-  دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره به منظور افزایش اعتماد سازی و نشان از عملکرد صحیح و با کیفیت رام فا در طول این سال ها.

۴- رام فا مفتخر به کسب نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره نیز شده که نماد اعتماد دو ستاره بالاترین درجه اعتبار سنجی از وب سایت رسمی نماد اعتماد الکترونیک می باشد و تنها به وب سایت هایی این نشان داده میشود که در طول این سال‌ها کوچکترین نارضایتی از طرف مشتریان نداشته و همواره به ارائه خدمات با کیفیت بالا اقدام ورزیده باشد. (برای مشاهده تمامی اعتبارنامه های رام فا کلیک کنید)

۵- تخصیص پشتیبان برای هر محصول سایت بطور مجزا که نتیجه آن بالا رفتن کیفیت خدمات پشتیبانی و راهنمایی به مشتریان عزیز بوده و هست.

۶- سرویس قرعه‌کشی رام فا که با خرید محصولات از رام فا، میتوانید در قرعه‌کشی هایی که بطور هفتگی و ماهانه برگزار میشود شرکت کنید.(برای مطالعه بیشتر کلیک کنید)

۷- ارائه سرور های دانلود فوق سریع برای دانلود هم میهنان به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی.

 

راه های ارتباطی :‌ 

صاحب امتیاز رام فا – آقای علیرضا جلیلی به شماره های زیر و اطلاعات تماسی در بخش تماس با ما می باشد.

Email: Info@RomFa.ir

 ساعات پاسخگویی تلفنی تنها در روز های کاری شنبه تا پنج شنبه و ساعات ۹ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۰ می باشد Tell: ۰۹۱۵ ۳۸۱ ۲۹۰۹