Filisier

    

سلام و درود خدمت شما دوست و همکار گرامی. رام فا برای شما پیشنهاد جالبی دارد. اگر رام، فایل فلش و آموزش های اختصاصی دارید که کم‌یاب و یا نایاب می باشد و البته از صحت عملکرد آن مطمئن هستید و تست کرده اید میتوانید در سیستم همکاری در فروش رام فا عضو شوید و به عنوان یک همکار شروع به فروش محصولات خود در محیطی امن نمایید. 

ما برای شما سایت را مجهز به قوی ترین و بهترین سیستم همکاری در فروش نموده ایم که شما تنها با مراجعه به صفحه شخصی خود میتوانید بصورت کاملا بصری و نموداری تمام اطلاعات از قبیل تعداد کل فروش فایل ها، میزان درآمد، میزان درآمد پس از کسر پورسانت، میزان درآمد زایی در لحظه حال، کل درآمد کسب شده و بسیاری دیگر از مطالب را به راحتی مشاهده کنید. هیچ سقفی برای درخواست تسویه حساب وجود ندارد و هر زمان که تمایل داشتید می توانید نسبت به درخواست تسویه حساب اقدام کنید.

توجه کنید این سیستم فروش برای افرادی کاربرد دارد که آشنا به این کار می باشند و در این زمینه فعالیت دارند که تعداد فایل های فروشی آن ها بیش از ۲۰ عدد باشد و نه فروش تکی رام و فایل ها

همچنین شما باید قادر به پاسخ گویی و داشتن آگاهی کامل نسبت به رفع مشکل مشتریان خود را دارا باشید

همچین باید یادآوری کنم که  هر فایل ای را که در سایت با نام خود و لینک های دانلود خود ارسال می کنید، سبک کار به گونه ای خواهد بود که هیچ کس جز شما نمیتواند لینک هایی که شما برای فروش در سایت قرار می دهید را مشاهده کند (همانطور که این قضیه برای شما نیز نسبت به لینک دانلود دیگر همکاران اتفاق خواهد افتاد) 

شما دسترسی کافی برای فروش و اضافه کردن فایل در سایت را دریافت خواهید نمود و همچنین شما قادر به مشاهده تعداد فروش فایل های خود و همچنین مبلغ درآمد زایی خوددر سایت خواهید بود

لینک رام ها و فایل های شما در محیطی کاملا امن بوده و هیچ کس جز شخص شما قادر به مشاهده آن ها نمی باشد

 درصورت تمایل از طریق فرم زیر اطلاعات خواسته شده را ارسال کنید تا پیگیری های لازم انجام شود و در صورت داشتن شرایط و تایید مدیریت سایت پیگیری های بعدی انجام خواهد گرفت.

نام و نام خانوادگی(الزامی)

ایمیل (الزامی)

تلفن تماس (الزامی)

میزان تحصیلات
دیپلمفوق دیپلمدانشجوکارشناسیکارشناسی ارشد

میزان آشنایی با سیستم عامل اندروید
۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰

میزان دسترسی به اینترنت پرسرعت
۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰

آیا در این زمینه فعالیت شغلی دارید؟
بلهخیر

لطفا علاوه بر نوشتن یک رزومه مختصر به مابگویید به نظر شما کدام بخش سایت نیاز به ارتقا و فعالیت بیشتر دارد؟

کد امنیتی
captcha