ضمانت سلامت رام و گارانتی بازگشت وجه، امریست که در هیچ سایت چه داخلی و چه خارجی اتفاق نیفتاده است. اما رام فا، با توجه به نیاز سنجی جامعه مشتریان و اطمینان به راهی که آن را شروع کرده است، اقدام به این عمل نموده که مطابق بند ها و شرایط زیر می باشد:

۱. رام فا تایید می کند تمامی رام های موجود در سایت، دقیقا آنچه معرفی شده بوده و هست.

۲. رام فا تضمین می کند رام های موجود در سایت تماما تست شده هستند.

۳. رام فا برای هر رام پشتیبان مخصوصی اختصاص داده است تا درصورتی که حتی با احتمال یک درصد، رام تهیه شده شما به مشکل برخورد،‌ به راحتی با پشتیبانتون تماس گرفته و راهنماییتون کنند. با این اوصاف همیشه با خیال راحت میتونید از رام‌ فا رام تهیه کنید و نگران نباشید که رام عمل نکنه یا سالم نباشه‌. چون یا رام دیگری در اختیارتون قرار خواهد گرفت و یا هزینه رام بازگشت داده خواهد شد.

توجه کنید برای استرداد وجه ضروری میباشد تا با پشتیبان خود تماس گرفته باشید. و ایشان تایید کنند که مشکل از محصول می باشد.

۴. همچنین توجه کنید برای افزایش سطح پشتیبانی، سرویس رسیدگی به شکایات راه‌اندازی شده تا درصورتی که از پشتیبانی پشتیبان خود ناراضی بودید، از آن طریق با مسئولین رسیدگی به شکایات ارتباط برقرار کرده.  ( موجود در نوار سمت راست سایت)

درصورتی پشتیبان به هیچ یک از راه‌های ارتباطی نظیر تلگرام، پیامک و تماس پاسخگو نباشند. میتوانید از بخش رسیدگی به شکایات درخواست رسیدگی کنید