S P N R = Service Poshtibani Nasb Rom

سلام و درود
اگر شما به این صفحه مراجعه کرده اید، به این معناس که به هر دلیلی نتوانسته اید طبق آموزش های مرحله به مرحله و تصویری فلش تبلت خود پیش روید. بر اساس اصل مشتری مداری که ما همواره بر آن تاکید میکنیم. سرویس پشتیبانی نصب رام ها از راه دور را فعال کردیم. لطفا!!!!! تا آخر، تمام خطوط را مطالعه فرمایید تا با مراحل کار آشنا شوید.

بدین صورت که شما نرم افزاری که در پایین آماده گشته را دانلود و نصب میکنید. سپس از طریق فرم زیر مبلغ ۷۰۰۰ هزار تومان پرداخت میکنید (مبلغ بطور پیش فرض وارد شده است)  و پس از پرداخت موفق و دریافت شماره پیگیری، نرم افزار TeamViewer که در پایین تهیه شده را دانلود و بر روی سیستم خود نصب میکنید. پس از اجرای صحیح نرم افزار، به شماره ۲۹۰۹ ۳۸۱ ۰۹۱۵ پیام دهید و با ارسال شماره پیگیری در خط اول؛ ID در خط دوم و پسوردی که نرم افزار TeamViewver به شما داده  در خط سوم، منتظر پاسخ ما باشید. مسئولین پشتیبانی ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و پس از تایید و آماده بودن سیستم شما، اقدام به نصب رام مورد نظر شما بر روی تبلت از طریق اینترنت خواهند کرد.

قبل از شروع، این مطلب را مطالعه نمایید:

TeamViewer Corporate 10.0.43174 نرم افزاری است برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت. دو کاربر میتوانند با نصب و بکار گیری این نرم افزار و رد و بدل رمزهای عبور، رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند و به تمامی محتوی رایانه او دسترسی داشته باشد. با کمک این برنامه امکانات وسیع آپلود و دانلود نرم افزار هم مهیا میشود. این نرم افزار از کارساز پرا کسی، فایروال و برگردان نشانی شبکه (NAT) براحتی عبور میکند.

نحوه عملکرد این نرم افزار: پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

دانلود نرم افزار » برای دانلود کلیک کنید

سپس شما پشتیبان مد نظر خود را از بخش پایین انتخاب کرده و پس از پرداخت موفق به ایشان پیام دهید تا پس از تعیین زمان مشخص به سیستم شما متصل شوند و مشکل شما را برطرف کنند.

درخواست پشتیبانی از آقای جلیلی
درخواست پشتیبانی از آقای محمدی
درخواست پشتیبانی از آقای پورستار
درخواست پشتیبانی از آقای عیسی زاده
درخواست پشتیبانی از آقای میرانی
درخواست پشتیبانی از آقای حسنی
درخواست پشتیبانی از آقای شاکری